Aktuāli

 • Labdien!    Informējam, ka no šī gada 4. septembra portālā www.mezabirza.lv tiks mainīta izsoļu ievietošanas maksa.   Neesam pārskatījuši cenu veidošanas politiku kopš 2012.gada un tā kā šajā laikā valstī ir mainījusies nacionālā valūta, sistēmā saglabāti automātiski pārrēķinātie cipari (no latiem un eiro), kas izskatās samērā nepārdomāti. Ar lielu kavēšanos, vēlamies to sakārtot.      No 04.09.2017 spēkā stāsies šādas izsoļu ievietošanas maksas:   
  • izsoles līdz 19 999 eiro  -  50 čiekuri
  • izsoles no 20 000  līdz  39 999 eiro  -  70 čiekuri
  • izsoles no 40 000  līdz 59 999 eiro - 100 čiekuri
  • izsoles no 60 000 -  150 čiekuri
       Līdz tam Jūs variet ievietot izsoles par iepriekšējo ievietošanas maksu.    Paldies par uzticību,  SIA Meža birža vārdā,  Dēzija Gabrāne-Vidze   
 • No šodienas Meža biržā tiek piedāvāta vēl viena iespēja mežu īpašniekiem un tiem, kuri vēlas par tādiem kļūt.

  Ja vēlaties pārdot savu nekustamo īpašumu, kura sastāvā ir meža audze, dariet to gudri! Izsole ir labs veids, kā uzzināt un iegūt patieso īpašuma cenu.

  • Izveidojiet izsoli, aizpildot pieteikuma formu;
  • apmaksājiet izsoles ievietošanas maksu, kura atkarīga no izsoles sākumcenas /skatīt Dalībmaksas/;
  • Jūsu īpašums būs pieejams solītājiem.

  Pircējus aicinām izvērtēt izsolē piedāvātos īpašumus un solīt atbildīgi. Solījuma maksa 7 čiekuri un minimālais solīšanas solis 70 Eiro. 

   

  Ar pavasarīgiem sveicieniem, 

  Jūsu, Meža birža! 

 • Vēlamies paziņot, ka esam paplašinājuši www.mezabirza.lv piedāvātās iespējas. Tagad Jūs varat pārdot un pirkt izsolēs arī apaļkokus. Šo izsoļu process būtiski neatšķiras no jau ierastajām augoša meža cirsmu izsolēm – izveidojiet izsoli, iesniedziet to apstiprināšanai un izsole būs pieejama solīšanai! Vienā izsolē ir iespējams piedāvāt vienu vai vairākus apaļkoku sortimentus. Apaļkoku izsoles ievietošanas maksa ir atkarīga no ievietojamās izsoles sākumcenas, tieši tāpat kā cirsmu izsolēm /detalizētāk informācija atrodama www.mezabirza.lv sadaļā Dalībmaksas/.

  Izsolē cena par apaļkokiem tiks norādīta gan par visu izsolāmo sortimenta apjomu kopumā, gan par tā kubikmetru. Solīšanas process arī paliek nemainīgs – minimālais solis 70 Eur, maksa par solījumu 7 čiekuri un izsolē uzvar augstākā solījuma īpašnieks.

  Īpašais piedāvājums - Pirmās piecas apaļkoku izsoles piedāvājam ievietot bez ievietošanas maksas! (šī piedāvājuma limits vienam lietotājam ir trīs apaļkoku izsoles).

  Lai izdodas! 

 • Informējam, ka līdz aprīļa beigām tiek pagarināta iespēja bez maksas izveidot dastojumus - sadaļā Izveidot dastojumu. Sadaļa pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem. 

  Lai padarītu dastojumu izveidi ērtāku lietotājam, esam uzlabojuši pāris šī rīka elementus, kā arī papildinājuši dastojuma ekonomiskā aprēķina sadaļu. Šobrīd ir iespēja katrai cirsmas pozīcijai pievienot arī izmaksas, tas ļaus precīzāk veikt nepieciešamos aprēķinus gan pārdevējam, gan pircējam. 

  Paldies Jums par ieteikumiem un komentāriem, tie palīdz pilnveidot mūsu piedāvājumu! 

 • Esam priecīgi paziņot, ka portālā ir parādījusies sadaļa „Aktuāli”. Šeit Jūs atradīsiet svarīgākās ziņas un jaunāko informāciju ap un par MežaBirža.lv. Ar šīs sadaļas palīdzību ceram veidot arī publiskas diskusijas par aktuāliem jautājumiem, jo tajā ir paredzēta vieta lietotāju komentāriem.

  Kā noteikti esat pamanījuši, portālam kopš novembra ir jauns vārds - Cirsmuizsoles.lv ir nomainījusi Mežabirža.lv. Šāds solis bija nepieciešams, lai „ietu līdzi laikam” un saviem lietotājiem interneta portālā spētu piedāvāt ērtākas un plašākas iespējas. Pagaidām visas savas ieceres vēl neesam realizējuši, bet pie tā aktīvi strādājam, lai drīzumā nodotu Jums lietošanā.