Aktuāli

 • Labdien!

   

  Lūdzam pievērst uzmanību, ka ir mainījušies Meža biržas maksājumu rekvizīti.

  Jaunie maksājumu rekvizīti:


  ​SIA "Meža birža"

  Reģ. Nr. 44103084337

  Banka: Citadele banka AS

  Bankas konts: LV87PARX0023271030001

  SWIFT: PARXLV22

   

  Līdzšinējais Luminor maksājumu konts būs aktīvs līdz 2020. gada 31. maijam.

   

  Ar saulainiem sveicieniem,

  Karīna Jakovina,

  SIA Meža birža

 • Labdien!

   

  Jau kādu laiku portāls Meža birža ir gatavojies jaunām pārmaiņām, lai uzlabotu Jūsu portāla lietošanas pieredzi. Sākot ar 2020. gada 22. aprīli būs pārejas posms, kura laikā pāriesim uz jaunu izsoļu norises kārtību. Iepazīstinām ar galvenajām izmaiņām.

   

  Pārdevējam izsoles ievietošanas maksa turpmāk būs 25 čiekuri, neatkarīgi no izsoles lieluma.

  Savukārt, pircējam vairs netiek piemērota soļa maksa, bet tiek piemērota maksa izsoles uzvarētājam saskaņā ar cenrādi no 75 līdz 600 čiekuriem. 

  Jaunās dalībmaksas var apskatīt šeit:

  https://mezabirza.lv/lv/help/payment

   

  Lai izsoles procesu padarītu lietotājam ērtāku, esam ieviesuši iespēju solīt automātiski. Solītājs iestata maksimālo summu, ko ir gatavs solīt. Ja kāds cits nosola mazāk par šo maksimālo summu, tad tiek automātiski reģistrēts jauns dotā lietotāja solījums minimālā soļa apmērā. 

   

 • Informējam, ka portālā Meža birža plānots veikt būtiskus uzlabojumus izsoļu darbībā un funkcionalitātē. Sākot ar pirmdienu, 6. aprīli, portālā Meža birža gaidāmas pirmās izmaiņas.

  1. Turpmāk, izdarot solījumu pēdējās minūtes laikā, tiks pieskaitītas 2 minūtes pie beigu izsoles laika.

  Līdz šim, izdarot solījumu pēdējo divu minūšu laikā, tika pieskaitītas 5 minūtes.

  2. Līdzšinējo 70 eiro vietā solīšanas minimālais solis turpmāk būs 100 eiro.

  Nākotnē mēs plānojam ieviest arī diferencētu minimālo soli atkarībā no izsoles sākumcenas.

  Martā pastāvīgajiem lietotājiem tika izsūtīta aptaujas anketa. Mēs augstu vērtējam savu klientu viedokli un ieviestās pārmaiņas bija vienas no biežāk minētajiem uzlabojumiem, ko lietotāji gribētu redzēt. Ja jums ir vēl kādi ierosinājumi, aptauja joprojām ir aktīva. Aicinām aizpildīt aptauju, ja vēl neesat to izdarījis. Anketu atradīsiet šeit: https://mezabirza.typeform.com/to/DtZerq

 • Labdien!    Informējam, ka no šī gada 4. septembra portālā www.mezabirza.lv tiks mainīta izsoļu ievietošanas maksa.   Neesam pārskatījuši cenu veidošanas politiku kopš 2012.gada un tā kā šajā laikā valstī ir mainījusies nacionālā valūta, sistēmā saglabāti automātiski pārrēķinātie cipari (no latiem un eiro), kas izskatās samērā nepārdomāti. Ar lielu kavēšanos, vēlamies to sakārtot.      No 04.09.2017 spēkā stāsies šādas izsoļu ievietošanas maksas:   
  • izsoles līdz 19 999 eiro  -  50 čiekuri
  • izsoles no 20 000  līdz  39 999 eiro  -  70 čiekuri
  • izsoles no 40 000  līdz 59 999 eiro - 100 čiekuri
  • izsoles no 60 000 -  150 čiekuri
       Līdz tam Jūs variet ievietot izsoles par iepriekšējo ievietošanas maksu.    Paldies par uzticību,  SIA Meža birža vārdā,  Dēzija Gabrāne-Vidze   
 • No šodienas Meža biržā tiek piedāvāta vēl viena iespēja mežu īpašniekiem un tiem, kuri vēlas par tādiem kļūt.

  Ja vēlaties pārdot savu nekustamo īpašumu, kura sastāvā ir meža audze, dariet to gudri! Izsole ir labs veids, kā uzzināt un iegūt patieso īpašuma cenu.

  • Izveidojiet izsoli, aizpildot pieteikuma formu;
  • apmaksājiet izsoles ievietošanas maksu, kura atkarīga no izsoles sākumcenas /skatīt Dalībmaksas/;
  • Jūsu īpašums būs pieejams solītājiem.

  Pircējus aicinām izvērtēt izsolē piedāvātos īpašumus un solīt atbildīgi. Solījuma maksa 7 čiekuri un minimālais solīšanas solis 70 Eiro. 

   

  Ar pavasarīgiem sveicieniem, 

  Jūsu, Meža birža! 

 • Vēlamies paziņot, ka esam paplašinājuši www.mezabirza.lv piedāvātās iespējas. Tagad Jūs varat pārdot un pirkt izsolēs arī apaļkokus. Šo izsoļu process būtiski neatšķiras no jau ierastajām augoša meža cirsmu izsolēm – izveidojiet izsoli, iesniedziet to apstiprināšanai un izsole būs pieejama solīšanai! Vienā izsolē ir iespējams piedāvāt vienu vai vairākus apaļkoku sortimentus. Apaļkoku izsoles ievietošanas maksa ir atkarīga no ievietojamās izsoles sākumcenas, tieši tāpat kā cirsmu izsolēm /detalizētāk informācija atrodama www.mezabirza.lv sadaļā Dalībmaksas/.

  Izsolē cena par apaļkokiem tiks norādīta gan par visu izsolāmo sortimenta apjomu kopumā, gan par tā kubikmetru. Solīšanas process arī paliek nemainīgs – minimālais solis 70 Eur, maksa par solījumu 7 čiekuri un izsolē uzvar augstākā solījuma īpašnieks.

  Īpašais piedāvājums - Pirmās piecas apaļkoku izsoles piedāvājam ievietot bez ievietošanas maksas! (šī piedāvājuma limits vienam lietotājam ir trīs apaļkoku izsoles).

  Lai izdodas! 

 • Informējam, ka līdz aprīļa beigām tiek pagarināta iespēja bez maksas izveidot dastojumus - sadaļā Izveidot dastojumu. Sadaļa pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem. 

  Lai padarītu dastojumu izveidi ērtāku lietotājam, esam uzlabojuši pāris šī rīka elementus, kā arī papildinājuši dastojuma ekonomiskā aprēķina sadaļu. Šobrīd ir iespēja katrai cirsmas pozīcijai pievienot arī izmaksas, tas ļaus precīzāk veikt nepieciešamos aprēķinus gan pārdevējam, gan pircējam. 

  Paldies Jums par ieteikumiem un komentāriem, tie palīdz pilnveidot mūsu piedāvājumu! 

 • Esam priecīgi paziņot, ka portālā ir parādījusies sadaļa „Aktuāli”. Šeit Jūs atradīsiet svarīgākās ziņas un jaunāko informāciju ap un par MežaBirža.lv. Ar šīs sadaļas palīdzību ceram veidot arī publiskas diskusijas par aktuāliem jautājumiem, jo tajā ir paredzēta vieta lietotāju komentāriem.

  Kā noteikti esat pamanījuši, portālam kopš novembra ir jauns vārds - Cirsmuizsoles.lv ir nomainījusi Mežabirža.lv. Šāds solis bija nepieciešams, lai „ietu līdzi laikam” un saviem lietotājiem interneta portālā spētu piedāvāt ērtākas un plašākas iespējas. Pagaidām visas savas ieceres vēl neesam realizējuši, bet pie tā aktīvi strādājam, lai drīzumā nodotu Jums lietošanā.