Maksājumi

Maksājumi

Izsoles ievietošana Mežabirža.lv

No 22.04.2020 tiek mainītas izsoles maksas.

Izsoles ievietošanas maksa ir 25 čiekuri, neatkarīgi no izsoles lieluma.

Solīšanas maksa

Solīšanas maksa netiek piemērota. To maksā izsoles uzvarētājs, atkarībā no izsoles pārdošanas cenas.

Izsoles pārdošanas cena EUR

Maksa

Līdz EUR 4999

75 čiekuri

No EUR 5 000 līdz 19 999

150 čiekuri

No EUR 20 000 līdz 39 999

300 čiekuri

No EUR 40 000 līdz 59 999

450 čiekuri

No EUR 60 000

600 čiekuri

 

Vēsturisko datu abonements

Abonementa maksa ir 25 čiekuri mēnesī. Statistikas abonements ļaus redzēt visus datus par izsolēm, kas ir noslēgušās. Citas iespējas:

Abonomenta termiņš

Maksa

1 diena

10 čiekuri

1 mēnesis

25 čiekuri

6 mēneši

100 čiekuri

12 mēneši

150 čiekuri

 

Dastojums

Viena dastojuma izveidošana maksā 10 čiekurus.  

Rīku abonements  - dastojumiem

30 dienas

    20 čiekuri

 5 dastojumi periodā

90 dienas

    50 čiekuri

 25 dastojumi periodā

 

Čiekuru cena

Jums ir iespēja iegādāties jebkuru nepieciešamo čiekuru daudzumu.

Viena čiekura cena ir 1.00 eiro + pievienotās vērtības nodoklis 21%.

Apmaksa par Mezabirza.lv sniegtajiem pakalpojumiem notiek ar Mezabirzas.lv virtuālajiem Čiekuriem. Visiem lietotājiem ir iespēja noslēgt Vienošanos par pēcapmaksas norēķinu. Pēc Vienošanās noslēgšanas ir iespēja solīt par aktīvu izsoli līdz pat  mīnus 600 čiekuru vērtībai, norēķinoties par pircējam veiksmīgi noslēgušos izsoli 10 darba dienu laikā.

Lejupielādēt Vienošanos variet šeit:

https://mezabirza.lv/sites/default/files/vienosanas.docx

Aizpildītu vienošanos lūdzam parakstīt ar elektronisko parakstu parakstīt un atsūtīt uz info@mezabirza.lv. Ja nav iespējas Vienošanos parakstīt elektroniski, tad sūtiet to kā vienkāršu vēstuli uz Meža birža juridisko adresi: Dēļu iela 4-8, Rīga, LV-1004.

Visos citos gadījumos dalībmaksa ir iemaksājama pirms izsoles iesniegšanas vai solīšanas uzsākšanas, kā arī pirms pārējo Mezabirza.lv pakalpojumu izmantošanas.

Nenoslēdzot Vienošanos, čiekurus Jūs varat iegādāties sadaļā Mans konts - Maksājumi - Pirkt apmaksas punktus - čiekurus. Izvēloties nepieciešamo Čiekuru skaitu un ievadot savus bankas rekvizītus, Jums tiks sagatavots apmaksas rēķins. Pēc rēķina apmaksas, Mezabirza.lv Administrators Jūsu Čiekuru kontā ieskaitīs iegādātos Čiekurus. Ja nepieciešams pēc iespējas ātrāk tik pie Čiekuriem, vēlams atsūtīt maksājumu uzdevumu par rēķina apmaksu uz info@mezabirza.lv.

Izsoles dalībnieks par savu virtuālā konta stāvokli var pārliecināties sadaļā Mans konts - Maksājumi. Sadaļā redzami visi pasūtītie rēķini un darbības, kurās čiekuri iztērēti.

Iemaksātā dalībmaksa Izsoles dalībniekam netiek atmaksāta. Ja Izsoles dalībnieks pilnībā vai daļēji nav izmantojis iemaksāto dalībmaksu, tās atlikums saglabājas Izsoles dalībnieka kontā un var tikt izmantots citu turpmāko izsoļu organizēšanā vai solīšanā.