Vai nav tā, ka cirsmu izsolē var pieteikties un iesaistīties viltus cirsmu īpašnieki vai solītāji – piedāvāt neesošas cirsmas vai solīt „izklaides” pēc?

Pirmkārt, atšķirībā no citiem izsoļu portāliem, Mezabirza.lv lietotāja pieteikšanās tiek moderēta. Tas nozīmē, ka interneta lietotājs tiek reģistrēts nevis automātiski, bet tikai ar sistēmas administratora (moderatora) starpniecību. Kad izsoles dalībnieks ir piereģistrējies portālā, administrators vispirms pārliecinās par dalībnieka identitāti. Ja dalībnieks nesniedz nepieciešamās ziņas par sevi vai ir pamats uzskatīt, ka tā ir viltus persona vai vienkārši „garāmgājējs”, tad šāds dalībnieks netiek apstiprināts kā sistēmas lietotājs. Tāpat arī izsoļi iesniegšana ir moderēta t.i. izsole parādās izsoļu sarakstā tikai pēc tam, kad to apstiprina izsoļu sistēmas moderators

Otrkārt, dalība izsolē ir par maksu. Pārdevējam pirms cirsmas iesniegšanas izsolē un pircējam pirms solīšanas uzsākšanas ir jāpārskaita administratoram dalības maksa atbilstoši cenrādim.