Īpašais piedāvājums - "Izveidot dastojumu"

Esam priecīgi paziņot, ka portālā ir parādījusies sadaļa „Aktuāli”. Šeit Jūs atradīsiet svarīgākās ziņas un jaunāko informāciju ap un par MežaBirža.lv. Ar šīs sadaļas palīdzību ceram veidot arī publiskas diskusijas par aktuāliem jautājumiem, jo tajā ir paredzēta vieta lietotāju komentāriem.

Kā noteikti esat pamanījuši, portālam kopš novembra ir jauns vārds - Cirsmuizsoles.lv ir nomainījusi Mežabirža.lv. Šāds solis bija nepieciešams, lai „ietu līdzi laikam” un saviem lietotājiem interneta portālā spētu piedāvāt ērtākas un plašākas iespējas. Pagaidām visas savas ieceres vēl neesam realizējuši, bet pie tā aktīvi strādājam, lai drīzumā nodotu Jums lietošanā.

Jau šobrīd mežu uzmērītājiem vērtēšanai un lietošanai piedāvājam iespēju no dastmēriem ievadīt dastojumus – tā atrodama sākumlapas kreisajā pusē sadaļā „Izveidot dastojumu”. Dastojumu sortimentācijas aprēķinu pamatā ir Prof. R.Ozoliņa izstrādātais koku sortimentācijas algoritms. Būsim pateicīgi par ieteikumiem, kā arī par pamanītām nepilnībām šīs iespējas lietojamībā. Līdz 31.martam šis pakalpojums portālā ir pieejams bez maksas, tāpēc iesakām to izmantot un izmēģināt šo iespēju.

Jūsu Mežabirža.lv