Jauna izsoļu norises kārtība

Labdien!

 

Jau kādu laiku portāls Meža birža ir gatavojies jaunām pārmaiņām, lai uzlabotu Jūsu portāla lietošanas pieredzi. Sākot ar 2020. gada 22. aprīli būs pārejas posms, kura laikā pāriesim uz jaunu izsoļu norises kārtību. Iepazīstinām ar galvenajām izmaiņām.

 

Pārdevējam izsoles ievietošanas maksa turpmāk būs 25 čiekuri, neatkarīgi no izsoles lieluma.

Savukārt, pircējam vairs netiek piemērota soļa maksa, bet tiek piemērota maksa izsoles uzvarētājam saskaņā ar cenrādi no 75 līdz 600 čiekuriem. 

Jaunās dalībmaksas var apskatīt šeit:

https://mezabirza.lv/lv/help/payment

 

Lai izsoles procesu padarītu lietotājam ērtāku, esam ieviesuši iespēju solīt automātiski. Solītājs iestata maksimālo summu, ko ir gatavs solīt. Ja kāds cits nosola mazāk par šo maksimālo summu, tad tiek automātiski reģistrēts jauns dotā lietotāja solījums minimālā soļa apmērā. 

 

Ieviešam arī iespēju pircēja profilam noslēgt Vienošanos par pēcapmaksas norēķinu. Pēc Vienošanās noslēgšanas ir iespēja solīt par aktīvu izsoli līdz pat mīnus 600 čiekuru vērtībai, norēķinoties par pircējam veiksmīgi noslēgušos izsoli 10 darba dienu laikā.

Lejupielādēt Vienošanos varat šeit:

https://mezabirza.lv/sites/default/files/vienosanas.docx

Elektroniski parakstītu Vienošanos lūdzam atsūtīt uz info@mezabirza.lv.

Pircējiem joprojām būs iespēja solīt bez Vienošanās noslēgšanas, bet šajā gadījumā lūdzam sekot līdzi čiekuru atlikumam atbilstoši jaunajam cenrādim, lai veiktu solījumu. 

*Pārejas posmā (22. aprīlis – 31. maijs) iespējams veikt solījumus līdz mīnus 600 čiekuru vērtībai arī bez noslēgtas vispārējās Vienošanās. Pēc 31. maija solīšana ar čiekuru atlikumu līdz  mīnus 600 čiekuriem iespējama tikai noslēdzot Vienošanos ar SIA Meža birža. Uz jaunajiem lietotājiem, kas reģistrējušies pēc 30. aprīļa, pārejas posms neattiecas un, lai varētu izdarīt Solījumu, Lietotāja Krājumos ir jābūt Čiekuru skaitam, kas atbilst attiecīgās Izsoles komisijas maksai, atbilstoši Cenrādim. 

Visos citos gadījumos dalībmaksa ir iemaksājama pirms izsoles iesniegšanas vai solīšanas uzsākšanas, kā arī pirms pārējo Mezabirza.lv pakalpojumu izmantošanas.

 

Ar cieņu,

Karīna Jakovina,

SIA Meža birža